آزاد سازی سهام عدالت پایان ۹۴ | اتاق خبر
کد خبر: 101814
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1394 - 10:59
اتاق نیوز: مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: اکنون لایحه آزاد سازی سهام عدالت در دولت در حال بررسی است که احتمال زیاد اردیبهشت ماه به مجلس می‌رود....

اتاق نیوز: مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: اکنون لایحه آزاد سازی سهام عدالت در دولت در حال بررسی است که احتمال زیاد اردیبهشت ماه به مجلس می‌رود.

سید جعفر سبحانی با اشاره به موضوع لایحه آزادسازی سهام عدالت اظهار داشت: این لایحه حدود 2 ماه پیش به دولت تقدیم شده و توسط کمیسیون‌های دولت در حال بررسی است و احتمال دارد، اردیبهشت ماه از سوی دولت به مجلس ارائه شود.
مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی افزود: نمایندگان مجلس نیز مسر هستند که هر چه سریعتر این لایحه به مجلس برسد، زیرا قرار بود طرحی برای موضوع سهام عدالت تهیه شود که پس از متوجه شدن اقدام دولت از تهیه آن منصرف شد.
وی با بیان اینکه در آئین‌نامه‌های این لایحه مباحث مربوط به شیوه آزادسازی تعیین تکلیف شرکت های تعاونی و شرکت‌های سهام عدالت مشخص شده است، اعلام کرد: طبق قانون، سهام عدالت تا پایان 10 سال وضعیت سود و سهام آن مشخص می‌شود که این زمان پایان سال 94 خواهد بود و به دلیل آنکه برخی شرکت‌ها مجامع خود را برای تقسیم سود، تیرماه برگزار می‌کنند؛ تا نیمه اول سال 95 نیز باید صبر کنند.
منبع: فارس

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید