شگرد فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای تازه وارد برای جذب مشتری | اتاق خبر
کد خبر: 102197
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1394 - 09:57
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی از شگرد فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای تازه وارد برای جذب مشتری خبر داد و گفت: فعلا خبری از افزایش قیمت نیست....
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی از شگرد فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای تازه وارد برای جذب مشتری خبر داد و گفت: فعلا خبری از افزایش قیمت نیست.

محمد آقاطاهر در مورد وضعیت قیمت کالاهای مورد نیاز مردم در سطح بازار که در هر سال جدید با افزایش قیمت کارخانه‌ها روبه‌رو می‌شود، اظهار داشت: به جز برخی شوینده‌ها و انواع آبمیوه که در اسفند ماه قیمت‌ها را بالا برده‌اند، در کالاهای اساسی مانند قند، شکر، روغن افزایش قیمت نبوده است.

وی در مورد نرخ برنج نیز گفت: برنج هندی نه تنها افزایش قیمت نداشته، بلکه با کاهش هم روبه‌رو بوده است، ولی در کنار آن برنج ایرانی که در نهایت کیلویی 7 هزار تومان به فروش می‌رسید، با افزایش بین 300 تا 500 تومان در هر کیلو روبه‌رو است.

وی با انتقاد از برخی کارخانجات که از طرفی قیمت خود را افزایش داده و از طرف دیگر به دلیل خرید زیاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای جدیدالتاسیس تخفیف‌های خوبی به این فروشگاه‌ها می‌دهند، تصریح کرد: این در حالی است که خرده‌فروش‌ها و برخی عمده‌فروشان خریدهایی با حجم کمتر را انجام می‌دهند که شامل تخفیفات ویژه نمی‌شود و در همین راستا  سازمان حمایت به دنبال راهکاری است، تا جلوی تخفیف‌های این گونه را بگیرد.

به گفته رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالاها را با تخفیف‌های چشم‌گیر به مشتری عرضه می‌کنند و در کنار آن کالاهای دیگر را می‌فروشند که سود ناشی از آن کالاها فروش را مقرون به صرفه می‌‌کند و از طرفی بازار را با مشکل مواجه می‌کنند.

منبع : فارس

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید