موسوی لارگانی در تذکری به وزیر نفت : قبض‌های چندصد هزار تومانی گاز ، پدر مردم در آورده است | اتاق خبر
کد خبر: 102647
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1394 - 12:28
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نسبت به گرانی گاز مصرفی و همچنین گرانی نان و شایعه حذف آن به مسئولان اجرایی تذکر داد....
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نسبت به گرانی گاز مصرفی و همچنین گرانی نان و شایعه حذف آن به مسئولان اجرایی تذکر داد.
اتاق نیوز - سیدناصر موسوی لارگانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن حلول ماه رجب و میلاد امام محمد باقر (ع)، گفت: بنده تذکری درباره گرانی نان و شایعاتی در خصوص حذف یارانه آن دارم. وی ادامه داد: چرا دولت از حذف یارانه میلیاردرها می‌ترسد و یارانه آنها را قطع نمی‌کند اما می‌خواهد یارانه نان افراد بیچاره را قطع کند؟ آقای روحانی شما با رای همین فقرا و روستاییان رییس‌جمهور شدید بنابراین به فکر مشکلات آنها باشید. نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت و اقتصاد، اظهار کرد: مشکلات صنعت با شعارهای بعضا توخالی حل نمی‌شود و باید برای حمایت از تولید داخلی فکری جدی کرد. موسوی لارگانی یادآور شد:‌ فکری به حال سرمایه در گردش صنایع بکنید. بانک‌محوری نیز ضربه بزرگی به اقتصاد کشور زده است و فشار بانک‌ها به تولیدکنندگان روز به روز در حال افزایش و دولت در حال نظاره است. نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی همچنین به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص لزوم احداث درمانگاه و تاسیس بانک رفاه در حوزه انتخابیه خود تذکر داد. نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری به وزیر نفت در خصوص گرانی گاز مصرفی مردم، گفت: قبض‌های چندصد هزار تومانی پدر مردم را در آورده است. آنها می‌گویند یارانه نمی‌خواهیم ولی این گرانی‌ها نباشد. وی در پایان نسبت به رسیدگی به حقوق و مزایای کارکنان و معلمان نیز تذکر داد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید