قول ترک‌ها برای روان شدن تردد کامیون‌ها در مرز بازرگان | اتاق خبر
کد خبر: 102723
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1394 - 14:48
رییس کمیسیون حمل‌ و نقل اتاق بازرگانی ایران گفت: طبق پیگیری‌های مقامات دولت ایران از مسئولان ترک مبنی بر طولانی شدن صف ورود کامیون‌ها در مرز بازرگان، ترک‌ها قول دا...
رییس کمیسیون حمل‌ و نقل اتاق بازرگانی ایران گفت: طبق پیگیری‌های مقامات دولت ایران از مسئولان ترک مبنی بر طولانی شدن صف ورود کامیون‌ها در مرز بازرگان، ترک‌ها قول داده‌اند که این مساله را حل کنند و تعداد بیشتری کامیون‌های ایرانی را عبور دهند.
مسعود دانشمند در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ دلیل طولانی‌ شدن صف کامیون‌های ایران و ترکیه طی روزهای اخیر در مرز بازرگان عنوان کرد که تعطیلات نوروزی دلیل اصلی تراکم کامیون‌های ایرانی در ورودی مرز بازرگان بوده که باعث شده تعداد کامیون‌های ایرانی در ورودی مرز بازرگان افزایش پیدا کند. وی ادامه داد: پیش از این روزانه 750 کامیون از مرز عبور می‌کرد که در ایام تعطیلات این تعداد کامیون افزایش پیدا کرد و باعث ایجاد صف کامیون‌های ایرانی شد اما مقامات دولت ایران با طرف مقابل صحبت کردند و آنها قول دادند این مساله را حل کنند و تعداد بیشتری کامیون‌های ایرانی را عبور دهند. رییس کمیسیون حمل‌ونقل اتاق بازرگانی ایران اضافه کرد: همچنین کامیون‌های ترک نیز به شکل عادی عبور و مرور خود را به ایران انجام می‌دهند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید