انتقاد رییس پلیس مبارزه با موادمخدر از مجلس | اتاق خبر
کد خبر: 102785
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1394 - 09:23
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی از عملکرد مجلس شورای اسلامی در بحث قوانین مربوط به مبارزه با مواد مخدر و دخانی انتقاد کرد....
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی از عملکرد مجلس شورای اسلامی در بحث قوانین مربوط به مبارزه با مواد مخدر و دخانی انتقاد کرد.
اتاق نیوز - سردار علی مویدی در یک برنامه تلویزیونی، گفت: ما نمی توانیم بحث ترانزیت مواد مخدر را نادیده بگیریم چرا که نه با آرمان ما و نه با قوانین ما سازگار نیست و باید با ترانزیت یک گرم تا ده ها تن مواد مخدر مبارزه کنیم حتی شده به قیمت از دست دادن جانمان. وی افزود: اگر مبارزه با ترانزیت ، ورود و خرید و فروش مواد مخدر را بیشتر نکنیم قطعا آسیب های اجتماعی بیشتر به ما خواهد خورد. مویدی با بیان اینکه بهتر است کارنامه هر یک از دستگاه های عضو ستاد مبارزه با مواد مخدر به طور جداگانه بررسی شود گفت: در مجموع باید گفت در سال 93 چه به لحاظ کمی و چه به لحاظ کیفی نسبت به دو سه دهه گذشته عملکرد بهتری داشته ایم. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی باید قوانین مربوط به مبارزه با مواد مخدر را تشدید کند افزود: متاسفانه سال گذشته در مجلس قوانینی مصوب شد که در مجالس گذشته تصویب نشده بود. مویدی گفت: مشکلات مختلف اقتصادی از جمله فقر و بیکاری در مصرف مواد مخدر موثر است و تا این مشکلات حل نشود معضل مواد مخدر حل نخواهد شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید