شجاعی کیاسری : جریان نزدیک به دولت بر مجلس آینده حاکم می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 102802
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1394 - 10:04
یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فضا برای حضور اصلاح‌طلبان افراطی در مجلس آینده فراهم نیست، ‌در عین حال پیش‌بینی کرد که در مجلس آینده ج
یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فضا برای حضور اصلاح‌طلبان افراطی در مجلس آینده فراهم نیست، ‌در عین حال پیش‌بینی کرد که در مجلس آینده جریان نزدیک‌تر به دولت حاکم خواهد شد.
اتاق نیوز - سیدرمضان شجاعی کیاسری اظهار کرد: فراکسیون رهروان ولایت مجلس در حال تدارک مقدماتی برای انتخابات مجلس آینده است؛ البته هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است. وی درباره انتشار اخباری مبنی بر گفت‌وگوهای ناطق نوری و علی لاریجانی نیز گفت: طبیعتا اگر آقای ناطق نوری وارد عرصه انتخابات شود آقای لاریجانی در انتخابات حضور پیدا نمی‌کند، اما من احتمال آمدن آقای ناطق را ضعیف می‌دانم. این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی درباره رقابت‌ها در جریان انتخابات مجلس آینده نیز تصریح کرد: این انتخابات با انتخابات‌های گذشته تفاوت دارد و رقابت دیگر درون جریان اصولگرا نیست بلکه بین اصلاح‌طلبان معتدل، اعتدالیون و اصولگرایان خواهد بود. شجاعی کیاسری با بیان اینکه فضا برای حضور اصلاح‌طلبان افراطی در انتخابات مجلس فراهم نیست، ادامه داد: البته به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان معتدل، عقلای قوم و جریان نزدیک‌تر به دولت راه هموارتری برای ورود به عرصه انتخابات دارند. وی با بیان اینکه هر دوره مجلس شورای اسلامی به تناسب دولت وقت شکل می‌گیرد، یادآور شد: مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد که مجلسی یکدست مخالف دولت شکل بگیرد؛ بنابراین بر این اساس پیش‌بینی می‌شود که مجلس آینده مجلسی نزدیک‌تر به دولت خواهد بود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید