پلمپ 50 واحد صنفی در منطقه۴ /یک مقام مسئول به اتاق نیوز خبر داد: این واحدها به صورت غیر قانونی فعالیت می کردند | اتاق خبر
کد خبر: 103211
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1394 - 10:45
اتاق نیوز -  اداره ساماندهی شهرداری منطقه۴ از ساماندهی و صدورابلاغیه لازم در خصوص ۵۰ واحدصنفی متخلف از ابتدای سال جاری در سطح منطقه خبر داد....
اتاق نیوز -  اداره ساماندهی شهرداری منطقه۴ از ساماندهی و صدورابلاغیه لازم در خصوص ۵۰ واحدصنفی متخلف از ابتدای سال جاری در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش اتاق نیوز،  اداره ساماندهی شهرداری منطقه۴ اعلام کرده است که این واحدهای صنفی مزاحم شامل واحدهایی چون تراشکاری، چوب بری، کابینت سازی و … بوده است که طبق برنامه  ریزی های در دست اجرا روند مقابله با موارد متخلف در طی سال ادامه خواهد یافت.

یک مقام مسئول در گفت و گو با اتاق نیوز در تشریح تخلف صورت گرفته از سوی این واحدها، اظهار داشت: اگر تخلفی از سوی واحدهای صنفی دارای پروانه کسب رخ دهد،به اتحادیه اعلام خواهد شد که تا این لحظه نامه ای از سازمان تعزیرات مبنی بر بروز تخلف توسط اعضای اتحادیه ارسال نشده است.

وی افزود: به احتمال فراوان واحدهای پلمپ شده در منطقه 4، فاقد پروانه کسب بودند و یا به دلیل رعایت نکردن برخی مسائل که برخورد با آن مربوط به نیروی انتظامی می شود، پلمپ شده است.

این مقام مسئول در اتحادیه درودگران برخورد با واحدهای صنفی توسط چندین سازمان نظارتی را رویه ای نادرست برشمرد و  تصریح کرد: باید اصلاحاتی در قانون نظام صنفی صورت بگیرد و بازرسی ها توسط خود اصناف انجام شود. دستگاه ها باید نظارت عالیه خود را داشته باشند و امور اصناف را به افرادی که آشنا به عملکرد صنوف هستند، بسپارند.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید