نشست شبانه اتاق تهرانی ها در هتل هما | اتاق خبر
کد خبر: 105415
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1394 - 11:36

شب گذشته اعضای دوره هفتم و هشتم هیات نمایندگان اتاق تهران در مراسم تجلیل از یحیی ال اسحاق رئیس دور پیشین اتاق تهران حضور پیدا کردند.

مراسم تقدیر از یحیی ال اسحاق و اعضای دور هفتم هیات نمایندگان اتاق تهران شب گذشته در هتل همای تهران با حضور چهره های شاخص پارلمان بخش خصوصی برگزار شد. در این مراسم مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به تقدیر از فعالیت های گذشته اتاق پرداخت و از اعضای قدیمی پارلمان بخش خصوصی خواست همچنان در کنار اعضای جدید برای کمک به اقتصاد ایران فعال باقی بمانند. به گفته مسعود خوانساری آنچه طی ده سال گذشته برای اقتصاد ایران رخ داده، موجب شده تا کشور به زمانی طولانی برای بازسازی صرف کند. با این حال رئیس اتاق تهران امیدوار است که طی دوره زمانی میان مدت اقتصاد ایران با همراهی فعالان بخش خصوصی به شرایط نسبتا با ثبات سال 1390 بازگردد.

خوانساری هچنین تاکید کرد که اتاق تهران خود را از مشاوره های اعضای قدیمی این نهاد بی بهره نمی بیند و امیدوار است در فضای توام با تفاهم اتاق به سمت استفاده از این نظرات برود.

همچنین در ادامه این مراسم، یحیی ال اسحاق رئیس پیشین اتاق تهران نیز از همکاران جدید خود در اتاق تهران خواست تا فضای فعالیت های پژوهشی و مطالعاتی در این نهاد بخش خصوصی را بازنگاه دارند. او با تقدیر از اعضای قدیمی اتاق تهران برای اعضای جدید پارلمان بخش خصوصی آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه مراسم، علاالدین میرمحمد صادقی، نایب رئیس اتاق تهران نیز از فعالان بخش خصوصی خواست تا با ارائه راهکارهای دقیق و کارشناسی دولت را برای خروج از بحران های اقتصادی کمک کنند. او همچنین به تقدیر از اعضای یحیی ال اسحاق رئیس قبلی اتاق تهران پرداخت.

در ادامه این مراسم از یحیی ال اسحاق و علاالدین میرمحمد صادقی توسط مسعود خوانساری و اعضای جدید هیات رئیسه اتاق تهران قدردانی و تجلیل شد.

در این مراسم اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق تهران حضور داشتند و به گفت و گو با چهره های قدیمی تر اتاق پرداختند. همچنین در این مراسم مجتبی خسروتاج قائم مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشت.

منبع:صدا اقتصاد

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید