عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران در گفت و گو با اتاق نیوز: اتاق ها به توانمندی های یکدیگر اشراف ندارند | اتاق خبر
کد خبر: 105702
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1394 - 14:06
اتاق نیوز - عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: روابط ضعیف بین  اتاق های اصناف، بازرگانی و تعاون ، به عدم شناخت از توانمندی های یکدیگر برمیگردد و در نظام اقتصادی کشور...
اتاق نیوز - عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: روابط ضعیف بین  اتاق های اصناف، بازرگانی و تعاون ، به عدم شناخت از توانمندی های یکدیگر برمیگردد و در نظام اقتصادی کشور، هر یک از ارکان بخش خصوصی بسته به نوع فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در اقتصاد دارند و اتاق ها برای تقویت روابط خود  باید به این نکته توجه داشته باشد.
سعید ممبینی در گفت و گو با اتاق نیوز افزود: در بخش تجارت داخلی اعضای اتاق بازرگانی می توانند از ظرفیت های اصناف استفاده کنند و برای رسیدن به این مهم اتاق ها باید تجارت داخلی و خارجی را به صورت تخصصی آنالیز کنند. وی با بیان اینکه مجموعه دولت و مجلس باید نگاه یکسانی به هر سه اتاق داشته باشند، اظهار داشت: نگاه متفاوت مجموعه مدیریتی کشور باعث شده است تا بخش خصوصی انسجام لازم را نداشته باشد و وزارت صنعت هم برنامه ای برای رسیدن به این مهم پیشنهاد نکند. عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران اعلام کرد: در حال حاضر هیأت رئیسه اتاق اصناف خواستارارتباط مستمر با اتاق های بازرگانی و تعاون است و برگزاری اولین جلسه مشترک بین اتاق ها در محل اتاق اصناف ایران گواه این مدعی است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید