هشدار درباره دورزدن نرخ‌های جدید سود | اتاق خبر
کد خبر: 106148
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1394 - 10:48
اتاق نیوز: بانک مرکزی با هشدار نسبت به عدم اجرای نرخ های جدید سود توسط بانک ها اعلام کرد: بازرسان این بانک به صورت جدی در این زمینه نظارت خواهند کرد....
اتاق نیوز: بانک مرکزی با هشدار نسبت به عدم اجرای نرخ های جدید سود توسط بانک ها اعلام کرد: بازرسان این بانک به صورت جدی در این زمینه نظارت خواهند کرد.
بانک مرکزی با اعلام اینکه مردم می توانند شکایات خود را در مورد نرخ های سود بانکی به بانک مرکزی اعلام کنند گفت: تلفن پیام گیر روابط عمومی، آماده دریافت شکایات مردمی است. در اطلاعیه بانک مرکزی آمده است: مردم شریف ایران می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بانک ها از مفاد «دستورالعمل ناظر بر سياست‌هاي پولي و اعتباري در سال ۱۳۹۴» مراتب را به بانک مرکزی گزارش نمایند. متعاقب ابلاغ «دستورالعمل ناظر بر سياست‌هاي پولي و اعتباري در سال ۱۳۹۴» به شبکه بانکی، از روز چهارشنبه ۱۳۹۴.۰۲.۱۶ اجرای مفاد دستورالعمل فوق برای کلیه بانک ها و موسسات اعتباری الزامی است و بازرسان بانک هم با جدیت به این مقوله نظارت خواهد نمود. این گزارش می افزاید: مردم شریف ایران می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بانکها از مفاد دستورالعمل مورد اشاره، شکایات خود را از طریق تلفن پیام گیر روابط عمومی به شماره ۲۹۹۵۴۸۵۵ اعلام نمایند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید