قیمت طلا به بیش از ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید | اتاق خبر
کد خبر: 106299
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1394 - 14:24
اتاق نیوز: تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری بی ای ام ال پیش بینی کرد که قیمت جهانی هر اونس طلا تا سال ۲۰۱۷ میلادی به بیش از ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید....
اتاق نیوز: تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری بی ای ام ال پیش بینی کرد که قیمت جهانی هر اونس طلا تا سال ۲۰۱۷ میلادی به بیش از ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید.
به گزارش اتاق نیوز و به نقل از سایت طلا،اف ایکس استریت، میاکل ویدمر تحلیلگر ارشد موسسه بی ای ام ال تاکید کرد که قیمت طلا طی ماه های گذشته نزدیک به سطح 1200 دلاری مبادله شده است. این سطح قیمتی از نظر ساختاری کاملا توجیه پذیر است و عرضه و تقاضا در بازار تعدیل شده است. بر اساس این گزارش وی افزود: به نظر من بدتر شدن اوضاع اقتصادی آمریکا می تواند تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا تا پایان سال 2017 میلادی داشته باشد. آمارهای متناقض منتشر شده در آمریکا نشانگر رشد و رونق اقتصادی ضعیف و بی ثبات این کشور است و این مساله شرایط برای افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را دشوار کرده است. این تحلیلگر اقتصادی گفت: تاخیر در افزایش نرخ بهره آمریکا می تواند به نفع قیمت جهانی طلا باشد ولی به هر حال من بر این باورم که قیمت طلا تا پایان سال 2017 میلادی به بیش از 1500 دلار خواهد رسید.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید