طلا روی ۱۱۵۰ دلار، بهترین زمان خرید است | اتاق خبر
کد خبر: 106683
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1394 - 14:29
اتاق نیوز: تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر نشان می دهد که سطح مقاومتی قیمت طلا در روزهای آینده ۱۲۰۰ دلار خواهد بود....
اتاق نیوز: تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر نشان می دهد که سطح مقاومتی قیمت طلا در روزهای آینده ۱۲۰۰ دلار خواهد بود.
به گزارش اتاق نیوز و به نقل از سایت طلا،اف ایکس امپایر، تحلیل تکنیکال حاکی است سطح مقاومتی قیمت طلا در کوتاه مدت 1200 دلار خواهد بود و تنها در صورت شکسته شدن این سطح خواهد بود که می توان نسبت به افزایش بیشتر قیمت جهانی طلا امیدوار بود. بر اساس این گزارش سطح حمایتی قیمت طلا نیز در کوتاه مدت 1180 دلار است ولی اگر این سطح شکسته شود قیمت این فلز زرد احتمالا تا 1150 دلار کاهش خواهد یافت. افت احتمالی قیمت طلا به 1150 دلار در هر اونس بهترین فرصت برای خرید خواهد بود. به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی، تاثیر گزارش اخیر وزارت کار آمریکا بر بازارهای جهانی طی روزهای آینده بهتر مشخص خواهد شد. همچنین وزارت کار آمریکا در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که اقتصاد این کشور طی ماه آوریل 223 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است. این رقم در ماه مارس به کمتر از 126 هزار فرصت شغلی رسیده بود. نرخ بیکاری آمریکا نیز طی ماه گذشته به 5.4 درصد رسیده که این پایین ترین رقم از ماه می 2008 میلادی به شمار می رود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید