عضو اتاق اصناف ایران در گفتگو با اتاق نیوز: تاسیس بانک اصناف به مصلحت نیست | اتاق خبر
کد خبر: 108377
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1394 - 12:05
اتاق نیوز: صیاد جو گفت: با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد امروز و البته شیوه نگرش حاکم بر هیات نمایندگان اصناف ایران، تاسیس بانک اصناف به مصلحت نیست....
اتاق نیوز: صیاد جو گفت: با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد امروز و البته شیوه نگرش حاکم بر هیات نمایندگان اصناف ایران، تاسیس بانک اصناف به مصلحت نیست.
علی اکبر صیاد جو رئیس اتاق اصناف سمنان با اشاره به تاسیس بانک اصناف ایران به پایگاه خبری اتاق نیوز اعلام کرد: اراده ای قوی در میان اصناف ایران برای بانک مربوطه وجود ندارد. وی ادامه داد: برای تشکیل یک بانک باید از صفر آغاز کرد تا به 100 رسید. این موضوع در نزد هیات موسس که همان متولیان اصناف است؛ در مرحله صفر قرار دارد. این عضو اتاق اصناف ایران با مد نظر قرار دادن شروط لازم و اولیه به منظور تاسیس بانک اصناف ایران اعلام کرد: برای تاسیس این بانک باید اراده ملی در نوع نگرش و عملکرد اصناف وجود داشته باشد. صیادجو تاکید کرد: از سویی دیگر، باید کارگروهی تشکیل شود که بتواند اختصاصی امور مربوطه را پیگیری کند. وی افزود: علاوه بر موارد اشاره شده باید در میان هیات رئیسه اتاق اصناف نیز اراده ایی پیش برنده ایجاد گردد تا طرحی در اجلاس سراسری مصوب شود. صیادجو شناسایی و بیان ضرورت های تشکیل بانک اصناف را از دیگر شروط تاسیس آن دانست و گفت: تا زمانی که ساز و کاری اجرایی برای تشکیل این بانک صورت نگیرد نمی توان به تاسیس بانک اصناف ایران امیدوار بود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید