بیمه پارسیان 2 تندیس دریافت کرد | اتاق خبر
کد خبر: 109404
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1394 - 13:52
اتاق نیوز: در ششمین جشنواره ملی بهره وری تندیس ملی این همایش و تندیس موفقیت در ارتقای عملکرد سازمانی به بیمه پارسیان تعلق گرفت....
اتاق نیوز: در ششمین جشنواره ملی بهره وری تندیس ملی این همایش و تندیس موفقیت در ارتقای عملکرد سازمانی به بیمه پارسیان تعلق گرفت.
در ششمين جشنواره ملي بهره وري كه با حضور محمد نهاونديان رييس دفتر رياست جمهوري، شافعي رييس اتاق بازرگاني و تني از چند از مسئولين در سال اجتماعات اتاق بازرگاني صنايع ، معادن و كشاورزي ايران برگزارشد براساس راي داوران و تاييد كميته علمي همايش ملي بهره وري به دليل ارائه تجارب موفق در زمينه ارتقاي بهره وري و همچنين موفقيت در ارتقاي عملكرد سازماني و نيز راه اندازي سيستم صدور الكترونيك معرفي نامه بيمارستاني كه در راستاي تسهيل سازوكار بيمه هاي درمان و خدمت به بيمه‌ شدگان اين بخش از سوی بيمه پارسيان به اجرا در آمده است دو تنديس جشنواره ملي بهره‌وري از سوی رييس دفتر رياست جمهوري ، به شركت بيمه پارسيان اهدا شد. ارزيابي و داوري گزارش هاي ارائه شده در اين جشنواره هم بصورت آنلاين و هم به صورت نشست ها و تاييديه‌هاي كميته علمي جشنواره انجام شده است كه بيمه پارسيان در هردو بخش ارتقاي بهره وري و ارتقاي عملكرد سازماني حائز دريافت تنديس بخش اصلي جشنواره شناخته شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید