اختصاصی/دومین اجلاس اتاق اصناف ایران با حضور نعمت زاده برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 109670
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1394 - 16:09
اتاق نیوز - دومین اجلاس دوره ششم اتاق اصناف ایران ششم خرداد ماه جاری با حضور محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن اجتماعات اتاق اصناف ایران برگزار می شو...
اتاق نیوز - دومین اجلاس دوره ششم اتاق اصناف ایران ششم خرداد ماه جاری با حضور محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن اجتماعات اتاق اصناف ایران برگزار می شود.
به گزارش اتاق نیوز - بعد از به روی کار آمدن دولت یازدهم، این نخستین بار است که وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع اصناف حضور  می یابد و در این اجلاس علاوه بر ارایه گزارش عملکرد ماه های گذشته ای نهاد توسط هیأت رئیسه، اعضای اتاق اصناف ایران مشکلات و پیشنهادات خود را در حضور نعمت زاده مطرح خواهند کرد. لازم به ذکر است، پیش از این در نخستین دوره اجلاس اتاق اصناف ایران که شهریور ماه سال گذشته برگزار شد، محمد باقر نوبخت، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور اعلام کرده بود: " اصناف باید در تدوین برنامه پنج ساله ششم توسعه نقش فعالی داشته باشند ضمن اینکه دولت نیاز به همکاری اصناف در این خصوص دارد. در این جلسه نخستین توافق دولت با بخش غیردولتی این است که از شما دعوت می کنیم در فرآیند تصمیم گیری ها و تهیه و تنظیم برنامه ششم حضور فعال داشته باشید "  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید