واکنش معاون وزیر صنعت در مورد تغییر مدیریت ایران‌خودرو | اتاق خبر
کد خبر: 110378
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1394 - 19:30
اتاق نیوز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مشکلات مالی گروه خودروسازی سایپا گفت: برای حل مسائل مالی خودروسازان باید از مدیران مالی و اقتصادی کمک گرفت....
اتاق نیوز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مشکلات مالی گروه خودروسازی سایپا گفت: برای حل مسائل مالی خودروسازان باید از مدیران مالی و اقتصادی کمک گرفت.

سیدرضا نوروز زاده در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و جدید سایپا در پاسخ به اینکه شما انتصاب مدیر اقتصادی و مالی را لازمه حل مشکلات شرکت‌های خودروساز می‌دانید، در حال حاضر ایران‌خودرو با مشکل مالی روبه رو است، آیا تصمیمی برای تغییر مدیرعامل ایران خودرو دارید، اظهار داشت:‌ اجازه دهید در این مورد در جلسه‌ای در ایران‌خودرو پاسخگو باشیم.

وی با اشاره به معضلات مالی در گروه خودروسازی سایپا گفت:‌ برای حل این مشکل از یک مدیر با گرایش مالی و اقتصادی کمک گرفتیم.

رئیس هیات عامل ایدرو تصریح کرد: اصلی‌ترین مشکل سایپا مسائل مالی است که به نظر می‌رسد، این معضلات حاد شده است.

نوروز زاده ادامه داد: به همین دلیل از یک فرد با گرایش اقتصادی و مالی برای حل مشکل سایپا کمک گرفتیم.

به گزارش فارس، مهدی جمالی مدیرعامل جدید سایپا نیز در حاشیه این مراسم با بیان اینکه برنامه‌های گروه سایپا را در روزهای آینده اعلام خواهیم کرد، گفت: به دلیل اشتباهات مدیریتی در گذشته، هزینه مالی زیادی به سایپا تحمیل شده که در این راستا هماهنگی‌ لازم با دولت جهت رفع مشکلات انجام داده‌ایم.

منبع: فارس

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید