آغاز به کار شبکه اجتماعی جدید ایرانی/ به اشتراک گذاری صدا در «نریتور» | اتاق خبر
کد خبر: 110423
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1394 - 06:20
اتاق نیوز - شبکه اجتماعی نریتور به معنی راوی شبکه‌ای مبتنی بر صدا است که امکان اشتراک گذاری صدا را برای کاربران فراهم می‌کند....

اتاق نیوز - شبکه اجتماعی نریتور به معنی راوی شبکه‌ای مبتنی بر صدا است که امکان اشتراک گذاری صدا را برای کاربران فراهم می‌کند.

این اپلیکیشن که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و تولید شده رایگان است و اکنون نسخه ios آن برای کاربران آیفون در اپ استور اپل قابل دانلود است؛ قرار است به زودی نسخه اندروید این اپلیکیشن نیز برای دیوایس های اندروید قابل دسترسی باشد.

با این اپلیکیشن امکان گوش دادن صدای افراد یک گروه در فضای مجازی در جهت افزایش ارتباطات فردی ممکن شده است.

در طراحی این اپلیکیشن، عادت‌هایی که در سایر شبکه های اجتماعی جنبه منفی پیدا کرده است، مانند لایک کردن و تلاش برای افزایش تعداد لایک ها، نمایش تعداد فالوورها و دنبال کننده ها حذف شده و کاربر تنها از میزان دیده شدن پست خود توسط افراد دیگر آگاه می شود.

از طرفی ایجاد امکان ثبت نام کاربر در این شبکه اجتماعی بدون دریافت پست الکترونیک (ایمیل) مهیا شده و به نوعی حریم شخصی کاربران در این اپلیکیشن حفظ شده است.

در این طرح جدید از شبکه اجتماعى، کاربران مى توانند با انتخاب زبان محاوره ای خود از بین بیش از ۴٠٠ زبان، فعالیت کرده و تجربه اى متفاوت در یک شبکه اجتماعی داشته باشند.

همچنین کاربر مى تواند با انتخاب صداهایی که در آنها گفتار و زبان خاصی وجود ندارد آن صداها را به گوش سایر افراد از سرزمین هاى مختلف برساند.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید