جزئیات کاهش حقوق دولتی معادن سنگ آهن | اتاق خبر
کد خبر: 110575
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1394 - 12:44
اتاق نیوز - عضو هیأت مدیره انجمن سنگ‌آهن با تشریح جزئیات کاهش حقوق دولتی معادن سنگ‌آهن گفت: حقوق دولتی سنگ‌آهنی‌ها به یک سوم کاهش یافته و علاوه بر این استمهال ۵ سال...
اتاق نیوز - عضو هیأت مدیره انجمن سنگ‌آهن با تشریح جزئیات کاهش حقوق دولتی معادن سنگ‌آهن گفت: حقوق دولتی سنگ‌آهنی‌ها به یک سوم کاهش یافته و علاوه بر این استمهال ۵ ساله برای سال‌های ۹۲ و ۹۳ تعیین شده است.

در مورد خبری که امروز وزیر صنعت در مورد کاهش حقوق دولتی معادن سنگ‌آهن مطرح کرد، اظهار داشت: حقوق دولتی معادن سنگ‌آهن به یک سوم میزان تعیین‌شده، کاهش یافته که البته هنوز این موضوع ابلاغ نشده است.

وی ادامه داد: بر این اساس میزان حقوق دولتی دریافتی از معادن سنگ‌آهن به یک سوم کاهش یافته و به عنوان مثال این رقم برای سنگ‌ معدنی با خلوص 60 درصدی از 12 هزار و 600 تومان به حدود 4 هزار تومان رسیده است.

عضو هیأت مدیره انجمن سنگ‌آهن ادامه داد: علاوه بر این برای پرداخت حقوق دولتی مربوط به سال‌های 92 و 93 استمهال 5 ساله تعیین شده است.

اکبریان با بیان اینکه مهلتی برای پرداخت حقوقی دولتی معادن سنگ‌آهن مربوط به سال 94 تعیین نشده است، افزود: با توجه به رکود بازار پیش‌بینی می‌شود بسیاری از معادن سنگ‌آهن امسال تولیدی نداشته باشند، به همین دلیل حقوق دولتی معادن سنگ‌آهن برای سال 94 کم‌تر از سال‌های 92 و 93 خواهد بود.

به گزارش فارس، نعمت‌زاده وزیر صنعت امروز از کاهش حقوق دولتی معادن سنگ‌آهن خبر داد.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید