ورود تبلت به مدارس ممنوع! | اتاق خبر
کد خبر: 110684
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1394 - 16:03
اتاق نیوز - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: برای ورود تبلت به مدارس در این شورا هیچ مصوبه ای نداشته ایم و بنابراین همچنان ورود تبلت به مدارس ممنوع است....
اتاق نیوز - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: برای ورود تبلت به مدارس در این شورا هیچ مصوبه ای نداشته ایم و بنابراین همچنان ورود تبلت به مدارس ممنوع است.
مهدی نوید در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: ممنوعیت ورود تلفن همراه به مدارس نیز همچنان برای سال تحصیلی آینده پابرجاست و اجرایی خواهد شد. برخی خبرگزاری ها مدتی پیش از لغو قانون ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در مدارس خبر داده بودند. رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی نیز پیش از این از طراحی تبلت ویژه دانش آموزان و استفاده از آن در مدارس از سال تحصیلی آینده خبر داده بود. دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش همچنین درباره مشکل دیپلم های جعلی در آموزش و پرورش گفت: متاسفانه گروه ها و باندهایی تشکیل شده است که به جعل مدرک و به ویژه دیپلم می پردازند و آموزش و پرورش پیگیری های لازم را برای شناسایی و دستگیری این افراد از طریق مراجع قانونی انجام داده است. مشکل جعل مدرک تحصیلی نوید تاکید کرد: بخشی از مشکل جعل مدرک تحصیلی به ضعف قوانین و مقررات در آموزش و پرورش بر می گردد که در حال تغییر و اصلاح این قوانین در شورای عالی آموزش و پرورش هستیم. وی خبر کاهش رشته های تحصیلی از پنج به سه رشته برای سال تحصیلی آینده را نیز تکذیب کرد و گفت:‌ این اخبار تنها نظرات کارشناسی است که از جانب مسئولان آموزش و پرورش بیان شده است و هنوز در شورای عالی آموزش و پرورش در این باره مصوبه ای نداشته ایم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید