شكر سفيد با نرخ مصوب عرضه می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 112112
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1394 - 17:00
اتاق نیوز  - به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، شركت بازرگاني دولتي ايران، با عرضه‌ شكر سفيد ذخيره سازی شده، بازار داخلي را در این ماه تنظيم مي‌كند....
اتاق نیوز  - به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، شركت بازرگاني دولتي ايران، با عرضه‌ شكر سفيد ذخيره سازی شده، بازار داخلي را در این ماه تنظيم مي‌كند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر، مدیر عامل شركت بازرگانی دولتی ایران با بیان ضرورت تنظیم بازار كالاهای اساسی از طریق عرضه مناسب در زمان‌های اوج تقاضا گفت: حسب تصمیم ستاد تنظیم بازار، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارك رمضان، تنظیم بازار كالای شكر به شركت بازرگانی دولتی ایران واگذار شده كه به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت، شكر ذخیره‌سازی شده این شركت از امروز با نرخ مصوب در بازار عرضه می‌شود. قنبری اضافه کرد: قیمت مصوب برای هر كیلوگرم شكر سفید ۲۱۰۰ تومان است كه از امروز در اختیار مصرف كنندگان و صنف و صنعت قرار خواهد گرفت تا نیاز مصرفی مصرف کنندگان و اصناف تامین شود. معاون وزیر جهادكشاورزی با اشاره به ذخایر مطمئن شكر كشور اظهار كرد: خوشبختانه در تمامی كالاهای اساسی به ویژه شكر موجودی بالایی داریم و برای تنظیم بازار كالاها و تامین نیاز مصرفی كشور مشكلی وجود ندارد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید