استهلال ماه مبارک رمضان از فراز برج میلاد تهران | اتاق خبر
کد خبر: 114068
تاریخ انتشار: 25 خرداد 1394 - 14:01
اتاق نیوز - مراسم استهلال و رصد ماه، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان با حضور نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری و منجمان در برج میلاد تهران برگزار می شود....
اتاق نیوز - مراسم استهلال و رصد ماه، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان با حضور نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری و منجمان در برج میلاد تهران برگزار می شود.
مراسم استهلال ماه مبارک رمضان از ساعت 16:30 و با حضور نفیسه نعیمی پور مدیر باشگاه نجوم برج میلاد تهران در روز چهارشنبه 27 خرداد ماه آغاز می شود. برگزاری کلاس‌های تخصصی نحوه رویت هلال ماه و آموزش رایگان رصد ماه رمضان با حضور اساتید برجسته رشته نجوم از جمله استاد محمدرضا صیاد و مهندس قاضی میرسعید که رکوددار رویت هلال ماه در جهان است، از دیگر بخش های این برنامه است. با اتمام کارگاه آموزشی رویت هلال ماه، مراسم رصد عمومی با حضور نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری در محوطه و فراز برج میلاد تهران با دوربین‌های تخصصی رصد هلال ماه در ساعت 19 تا 22 چهارشنبه آغاز خواهد شد. بر اساس گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، لازم به ذکر است که رصد هلال ماه برای عموم شهروندان به صورت رایگان در محوطه برج میلاد تهران امکانپذیر است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید