افت بیشتر قیمت جهانی طلا | اتاق خبر
کد خبر: 114376
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1394 - 13:38
اتاق نیوز: تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در شرایط کنونی ۱۱۷۵ دلار خواهد بود و در صورت شکسته شدن این سطح قیمت طلا با افت بیشتری روبرو خواهد ...
اتاق نیوز: تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در شرایط کنونی ۱۱۷۵ دلار خواهد بود و در صورت شکسته شدن این سطح قیمت طلا با افت بیشتری روبرو خواهد شد.
به نقل از پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، تحلیل تکنیکال حاکی است اگر سطح حمایتی 1175 دلاری شکسته شود قیمت طلا احتمالا تا 1169 دلار در هر اونس کاهش خواهد یافت. بر اساس این گزارش تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت طلا در شرایط کنونی تحت تاثیر برگزاری نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا و وضعیت بحران مالی و بدهی یونان خواهد بود. سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در کوتاه مدت 1187 دلار خواهد بود و در صورت شکسته شدن این سطح قیمت فلز گرانبها به بیش از 1192 دلار افزایش خواهد یافت. میزان ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر نیز روز دوشنبه با 0.3 درصد کاهش مجدد به کمتر از 702 تن رسیده است. این پایین ترین سطح ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر از سال 2008 میلادی به شمار می رود. به گزارش سایت طلا، انتشار بیانیه پایانی نشست فدرال رزرو در روز چهارشنبه می تواند تاثیر زیادی بر نوسانات ارزش دلار و قیمت طلا داشته باشد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید