پاسخ به چند پرسش درباره بسته‌های حمایت غذایی و یارانه | اتاق خبر
کد خبر: 115580
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1394 - 09:44
اتاق نیوز - قائم مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آخرین وضعیت توزیع بسته‌های حمایت‌ غذایی در میان اقشار نیازمند را تشریح کرد....
اتاق نیوز - قائم مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آخرین وضعیت توزیع بسته‌های حمایت‌ غذایی در میان اقشار نیازمند را تشریح کرد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایسنا، درباره آخرین وضعیت توزیع بسته‌های حمایت غذایی در میان اقشار نیازمند اظهار کرد: امسال بسته‌های حمایت غذایی در میان مشمولان، با توجه به وضعیت بودجه تنها به کسانی که تحت پوشش دائمی کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی هستند داده می‌شود . وی در پاسخ به اینکه آیا در این صورت از میزان اقلام توزیعی هم کاسته می‌شود گفت: خیر، تغییری در اقلام تغییری ایجاد نشده است. در این پروسه عده ای به توانمندی رسیده‌اند و افراد دیگری جایگزین خواهند شد. قائم مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه در خصوص نحوه اعتراض به حذف یارانه‌ها گفت: خانواده‌هایی که یارانه آنها در خردادماه حذف شده در صورت درخواست بررسی مجدد می‌توانند به سایت yaraneh10.ir مراجعه کنند. به گفته فیروزآبادی کسانی که یارانه آنها قبل از خرداد حذف شده است مهلتی برای اعتراض ندارند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید