کاهش هزینه های غیر ضروری شهرداری تهران | اتاق خبر
کد خبر: 116271
تاریخ انتشار: 2 تیر 1394 - 08:02
اتاق نیوز - معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران بر ضرورت برنامه ریزی برای کاهش هزینه های غیر ضرور در شهرداری تهران تاکید کرد....
اتاق نیوز - معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران بر ضرورت برنامه ریزی برای کاهش هزینه های غیر ضرور در شهرداری تهران تاکید کرد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر، قدرت گودرزی که شهردار شب تهران بود و بازدید از مناطق مختلف تهران از جمله منطقه ۲۱ و ۲۲ داشت، افزود: هزینه های جاری در بودجه سال جاری شهرداری تهران سهم حداقلی داشته است و شهرداری تلاش کرده کنترل مناسبی بر هزینه های جاری داشته باشد. وی تاکید کرد: شهرداری اهتمامی ویژه به کاهش هزینه‌های جاری و جلوگیری از هزینه‌های غیر ضرور در شهر داشته که بررسی عملکرد بودجه این سازمان در سال‌های اخیر نیز بیانگر روند کاهشی هزینه‌های جاری در شهر بوده است. به گفته معاون مالی شهرداری تهران، کاهش هزینه‌های جاری در شهرداری تهران در شرایطی رخ داده که شاهد افزایش سطح عمومی قیمت‌ها در سال‌های اخیر بوده ایم اما با مدیریت منابع مالی شهر، هزینه‌های جاری سهم کمی در بودجه شهرداری دارد. گودرزی تاکید کرد: برنامه ریزی برای کنترل هزینه های جاری یکی از اصولی است که در مدیریت منابع مالی دنبال شده تا بتوان سهم بیشتری در بودجه های عمرانی داشت.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید