رضايت مشتريان از فروش خودروهای سواری افزايش يافت | اتاق خبر
کد خبر: 116534
تاریخ انتشار: 2 تیر 1394 - 21:34
اتاق نیوز - ميزان رضايت مشتريان از فرآيند فروش خودروهای سواری در نيمه دوم سال ۱۳۹۳ نسبت به نيمه اول اين سال، ۶.۳ درصد افزايش داشته است....
اتاق نیوز - ميزان رضايت مشتريان از فرآيند فروش خودروهای سواری در نيمه دوم سال ۱۳۹۳ نسبت به نيمه اول اين سال، ۶.۳ درصد افزايش داشته است.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر، چهاردهين دوره متوالي اندازه‌گيري رضايت مشتريان از فرآيند فروش خودر‌وهاي سواري مربوط به نيمه دوم سال ۱۳۹۳ انجام شد و در آن با ۱۲۱ هزار و ۹۲۳ نفر از خريداران خودرو ۲۱۳۴ نمايندگي ۱۴ شركت عرضه كننده خودروي سواري كه بيش از ۸۲ مدل خودرو را در ۳۶۹ شهر كشور عرضه نموده بودند، مصاحبه و ميانگين رضايت مشتريان از خودروهاي سواري ۶۳۸ از ۱۰۰۰ امتياز محاسبه شد.

براساس اين نظرسنجي عمده انتقاد مطرح شده مشتريان در فرآيند فروش خودروهاي سواري مربوط به بالا بودن قيمت خودرو است كه بيش از ۱۷ درصد مشتريان به صورت مستقيم به آن اشاره كرده اند.

همچنين با بررسي خصوصيات مورد نظرسنجي مشخص شد كمترين رضايت مشتريان مربوط به خصوصيت رفع ايرادات احتمالي به هنگام تحويل خودرو و بيشترين ميزان رضايت مشتريان نيز در خصوص نحوه برخورد پرسنل بوده است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید