ابراز تاسف پاپ فرانسیس نسبت به حملات اخیر در تونس، فرانسه و کویت | اتاق خبر
کد خبر: 117854
تاریخ انتشار: 8 تیر 1394 - 11:49
واتیکان گزارش داد، رهبر کاتولیک‌های جهان در شبکه اجتماعی تلگرام تاسف و تاثر خود را نسبت به حملات رخ داده در تونس، فرانسه و کویت به مقامات کلیسایی این کشورها ابراز ک
واتیکان گزارش داد، رهبر کاتولیک‌های جهان در شبکه اجتماعی تلگرام تاسف و تاثر خود را نسبت به حملات رخ داده در تونس، فرانسه و کویت به مقامات کلیسایی این کشورها ابراز کرد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از رادیو واتیکان، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان در پیامش این خشونت و ناآرامی را که چنین رنج و عذابی را به وجود آورد، محکوم کرده و خواستار صلح شد. وی همچنین تاسف خود را نسبت به چنین اقدامات وحشیانه‌ای ابراز و ناراحتی خود را از تراژدی از بین رفتن جان انسان‌ها و زخمی شدن آنها مطرح کرد. پاپ فرانسیس همچنین حمایت معنوی خود را از خانواده‌های قربانیان این حملات مطرح کرد. روز جمعه در حمله‌ای تروریستی به منطقه ساحلی «سوسه» در جنوب تونس دست‌کم 38 تن کشته شدند. در همان روز در حمله‌ای انتحاری به مسجدی در کویت نزدیک به 30 تن کشته شدند و یکی از شرکت‌های آمریکایی گاز در فرانسه نیز مورد حمله قرار گرفت که در آنجا سر یک نفر بریده شده و چندین تن دیگر زخمی شدند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید