صادرات ۱۰۰ هزار تن سنگ آهن از بورس کالای ایران | اتاق خبر
کد خبر: 118701
تاریخ انتشار: 10 تیر 1394 - 21:00
اتاق نیوز - عرضه ۱۰۰ هزار تنی سنگ آهن صادراتی در بورس کالا، امروز با تقاضای ۳۰۰ هزار تنی روبه رو شد که در نهایت کل این محموله برای صادرات به بازارهای جهانی مورد معامله...
اتاق نیوز - عرضه ۱۰۰ هزار تنی سنگ آهن صادراتی در بورس کالا، امروز با تقاضای ۳۰۰ هزار تنی روبه رو شد که در نهایت کل این محموله برای صادرات به بازارهای جهانی مورد معامله قرار گرفت.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۱۰ تیرماه، در حالی ۱۰۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن سنگان با قیمت پایه ۱۷ دلار در هر تن در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه شد که با استقبال ۳۰۰ هزار تنی، کل محصول با قیمت متوسط ۱۷ دلار و یک سنت به فروش رسید.​

تالار مذکور همچنین شاهد معامله ۱۳ هزار و ۱۵۰ تن انواع قیر و ۵۰ تن عایق رطوبتی بود.روز چهارشنبه ۱۰ تیرماه، در حالی ۱۰۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن سنگان با قیمت پایه ۱۷ دلار در هر تن در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه شد که با استقبال ۳۰۰ هزار تنی، کل محصول با قیمت متوسط ۱۷ دلار و یک سنت به فروش رسید.

در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۷۸۹۱ تن انواع قیر، ۲۴ هزار و ۴۷۰ تن وکیوم باتوم، ۸۸۱۹ تن انواع ماده شیمیایی، یک هزار تن گوگرد کلوخه و ۱۰ تن آرگون دادوستد شد.

این گزارش همچنین حاکی است، یک هزار تن شکرسفید و ۶۰۵ تن برنج در تالار محصولات کشاورزی به فروش رسید.

معامله یک هزار تن شمش هزاپوندی ۹۹.۷۵ شرکت آلومینیوم المهدی در سیستم مچینگ ثبت شد.

براساس این گزارش، در این روز و در مجموع، حدود ۱۵۷ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۰۲ میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران معامله شد.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید