بانک مسکن مابه التفاوت وام بانکی را بپردازد تا پرونده مسکن مهر زودتر بسته شود | اتاق خبر
کد خبر: 118908
تاریخ انتشار: 11 تیر 1394 - 23:00
اتاق نیوز - قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با بیان اینکه برای تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر در سطح کشور ۵۶ هزار میلیارد ریال نیاز است گفت:بانک مسکن موظف...
اتاق نیوز - قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با بیان اینکه برای تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر در سطح کشور ۵۶ هزار میلیارد ریال نیاز است گفت:بانک مسکن موظف است مابه التفاوت وام بانکی را بپردازد تا پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۵ بسته شود.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی در جلسه شورای مسکن استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: وزارت راه وشهرسازی از محل یارانه مسکن مهر تاکنون دو هزار و 500 میلیارد ریال به وزارت نیرو کمک کرده است این در حالی است که این وزارتخانه وظیفه ای در قبال تامین خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر ندارد.

وی افزود: وظیفه ذاتی راه و شهرسازی صرفا واگذاری زمین است اما با دستور و تاکید وزیر راه و شهرسازی در آماده سازی زمین، تامین خدمات زیربنایی و روبنایی با دستگاه های خدمات رسان همکاری کامل دارد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: بانک مسکن نیز موظف است مابه التفاوت وام بانکی را بپردازد تا پرونده مسکن مهر تا پایان سال 95 بسته شود.

در این جلسه مدیرکل راه وشهرسازی نیزگزارشی از وضعیت مسکن مهر استان ارائه کرد و درپایان نیز اعضای جلسه مشکلات مربوط به این بخش را ارائه و راهکارهای حل آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید