مهری در گفت و گو با اتاق نیوز عنوان کرد: حل اختلافات مالیاتی با ابلاغ مصوبه ای از سوی دولت | اتاق خبر
کد خبر: 119691
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 13:58
رئیس اتحادیه فروشندگان پیچ و مهره تهران گفت: ابلاغ مصوبه ای از سوی دولت با حفظ منافع مجموعه های اقتصادی، می تواند اختلافات مالیاتی هر ساله میان اصناف و سازمان امورم
رئیس اتحادیه فروشندگان پیچ و مهره تهران گفت: ابلاغ مصوبه ای از سوی دولت با حفظ منافع مجموعه های اقتصادی، می تواند اختلافات مالیاتی هر ساله میان اصناف و سازمان امورمالیاتی را حل کند.
نورالدین مهری در گفت و گو با اتاق نیوز افزود: نظارت های دولتی در زمینه نحوه توافق نرخ مالیات سازمان امور مالیاتی و اصناف ضروری است و دولت باید شرایطی فراهم کند که سازمان امور مالیاتی طبق متن توافق شده مالیات را از مشمولان اخذ کند. وی با تأکید بر اینکه عدالت مالیاتی زمانی محقق خواهد شد که فشاری متوجه مجموعه های مشمول و سازمان مالیاتی نباشد، تصریح کرد: اعتماد بین اصناف و سازان امور مالیاتی خدشه دار شده است و هیچ اراده ای از سوی مسئولان ذیربط برای بازگرداندن اعتماد از دست رفته نیست. رئیس اتحادیه فروشندگان پیچ و مهره تهران با تأکید بر اینکه نبود بانک اطلاعاتی جامع مشمولان مالیاتی باعث شده است تا عدالت مالیاتی مفهومی نداشته باشد، ادامه داد: افراد صنفی شرایط خوبی را سپری نمی کند و با این وضعیت نباید نرخ مالیات اصناف برای سال 93 به این میزان تعیین میشد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید