دستگیری سارقی که اشتباهی 234 هزار دلار دزدید! | اتاق خبر
کد خبر: 119793
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 15:41
اتاق نیوز - رییس کلانتری 208ترمینال جنوب از دستگیری مردی که اقدام به سرقت 234 هزار دلار از یکی از مسافران اتوبوس آبادان- تهران کرده بود، خبر داد....
اتاق نیوز - رییس کلانتری 208ترمینال جنوب از دستگیری مردی که اقدام به سرقت 234 هزار دلار از یکی از مسافران اتوبوس آبادان- تهران کرده بود، خبر داد.
سرگرد خلیل لطفی افزود: چندی پیش زنی از ماسافران اتوبوس آبادان - تهران به ماموران کلانتری 208 ترمینال جنوب مراجعه کرده و از به سرقت رفتن 234 هزار دلار وجه نقدش خبر داد. این زن در اظهارات خود به ماموران گفت که از آبادان به سمت تهران در حال حرکت بوده و مبلغ 234 هزار دلار معادل ‏750 میلیون تومان ‏را نیز به همراه داشته تا آن را به یک صرافی در تهران تحویل دهد. وی با اشاره به اظهارات این زن گفت: بنابر اظهارات مالباخته در میانه مسیر مسافری بدون بلیط سوار اتوبوس شده و در صندلی عقب نشسته اما پس از مدتی فرد مذکور خود را به یکی از صندلی‌های نزدیک این زن رسانده و پس از آن زن شاکی به خواب رفته و زمانی که از خواب بیدار شده متوجه شده که خبری از کیف و دلارهایش نیست و این فرد نیز در محدوده قم از اتوبوس پیاده شده است. رییس کلانتری 208ترمینال جنوب با بیان اینکه زن جوان بلافاصله موضوع را به راننده بازگو کرده است، اضافه کرد: راننده نیز به این زن می‌گوید که فرد مذکور را می شناسد و او مدتی شاگرد همکارش بوده است که وی در تماس با همکارش موضوع را با او در میان می گذارد که در ادامه با هماهنگی مأموران کلانتری 208 ترمینال جنوب متهم در قرار صوری که در ترمینال گذاشته شده بود دستگیر شد. لطفی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: سارق که 28 سال سن و تیمور نام داشت ضمن پذیرش اتهام خود معترف شد که با این گمان که این خانم مبلغ 50 تا 100 هزار تومان پول با خود دارد نقشه سرقت را کشیده و زمانی که او به خواب رفته کیفش به زمین افتاده و آن را برداشته و در قم پیاده شده است. وی با بیان اینکه متهم پیش از این پنج سال سابقه زندانی شدن در زندان کارون اهواز را به دلیل حمل پنج گرم کراک و درگیری و صدمه به مامور داشته است، گفت: بنا به دستور قاضی دادسرای ناحیه 16 شهر تهران این مجرم 28ساله به زندان منتقل شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید