نتانیاهو: توافق با ایران از بد هم بدتر است | اتاق خبر
کد خبر: 119859
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 16:56
اتاق نیوز- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مدعی شد که حزب الله تحت حمایت ایران در قبرس نقشه انجام عملیات تروریستی داشته است....
اتاق نیوز- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مدعی شد که حزب الله تحت حمایت ایران در قبرس نقشه انجام عملیات تروریستی داشته است.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از هاآرتص، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس خبری مشترک با وزیر خارجه یونان مدعی شد حزب الله تحت حمایت ایران در قبرس نقشه تروریستی داشته است. «بنیامین نتانیاهو» در ادعایی بی اساس گفت: «اخیرا ما شاهد بودیم که نقشه ای تروریستی حزب الله ایران در قبرس کشف شد که گفته می شود پنج تن نیترات آمونیوم در یک آپارتمان پنهان کرده بودند.» نتانیاهو در بخشی دیگر از سخنانش مدعی شد:« ما در دوران پر از چالش زندگی می کنیم زیرا ما با این احتمال روبرو هستیم که ممکن است توافقی هسته ای با ایران امضا شود، کشوری که بزرگترین حامی دولتی تروریسم در جهان است. این توافقنامه ، تا آنجایی که ما می دانیم، بر اساس تقریبا امتیاز دهی هر روزه از طرف 5+1 به خواسته های روز افزون ایران است.» وی اضافه کرد: «هر روز امتیازات بیشتری به ایران داده می شود و هر روز این توافقنامه بدتر و بدتر می شود. من می توانم بگویم آنچه ما در وین شاهدیم، نه یک موفقیت و پیشرفت، بلکه یک شکست و از کار افتادن است، در واقع آنچه ما شاهدیم از کار افتادن و از بین رفتن اصولی است که 1+5 خود را به حفظ آنها در مذاکرات لوزان متعهد دانست.» وی در ادامه مدعی شد:« این توافقنامه مسیر ایران را به رسیدن به زرادخانه هسته ای هموار می کند و این توافقنامه صدها میلیارد دلار سرمایه را برای ایران فراهم خواهد کرد که از آن برای ادامه تجاوزات خود در منطقه و تروریسم در سراسر جهان استفاده خواهد کرد.» وی در ادامه گفت: «حاصل نشدن توافق بهتر از این توافق بسیار بد است. این هم بر همه کشورهای ما تاثیر دارد.» نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل و یونان در نبرد علیه تروریسم ،که بر کل منطقه تاثیر گذاشته است، متحد یکدیگرند. در همین، «حال نیکوس کوتزیاس» وزیرامور خارجه یونان وزیرامور خارجه یونان ،که به اراضی اشغالی سفر کرده است ، گفت:« من خوشحال هستم که در اسرائیل هستم. ما ارزشهای مشترک بسیار زیادی داریم. ما ارتباطهای تاریخی زیادی داریم و امیدوارم در آینده این ارتباطها بیشتر شود. ما گفتگوهای سازنده ای با نخست وزیر اسرائیل داشتیم. اسرائیل دوست خوب و مهمی برای یونان است.»
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید