در نامه‌ای به کامرون هشدار داده شد؛ خروج از اتحادیه اروپا/ انگلیسی‌ها استقلال دوباره خود را می‌خواهند | اتاق خبر
کد خبر: 119873
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 23:00
اتاق نیوز - ۳ نماینده محافظه کار انگلیس با انتشار نامه ای به نخست وزیر این کشور هشدار دادند که در صورت عدم موفقیت در مذاکره با اتحادیه اروپا، انگلستان باید این اتحادی...
اتاق نیوز - ۳ نماینده محافظه کار انگلیس با انتشار نامه ای به نخست وزیر این کشور هشدار دادند که در صورت عدم موفقیت در مذاکره با اتحادیه اروپا، انگلستان باید این اتحادیه را ترک کند.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از اندیشکده اقتصادی و اجتماعی پالیتریا، ۳ نماینده محافظه کار انگلیس با انتشار نامه ای به نخست وزیر این کشور هشدار دادند که در صورت عدم موفقیت در مذاکره با اتحادیه اروپا، انگلستان باید این اتحادیه را ترک کند.

 در نامه این ۳ نماینده محافظه کار آمده است: اگر مذاکرات «دیوید کامرون» نخست وزیر این کشور با اتحادیه اروپا شکست بخورد، این کشور باید فوراً این اتحادیه را ترک کند.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: ما می خواهیم مردم انگلیس دوباره استقلال خود را به دست بیاورند. اگر آن ها خواهان تغییر سیاست ها، قوانین، مالیات ها و یا هزینه ها باشند، خواسته آنها در انتخابات عمومی بیان شد و این خواسته باید در صدر امور قرار گیرد. به همین دلیل است که باید روابط خود را با اتحادیه اروپا تغییر داده و حقوق خود در زمینه حاکمیت مستقل در کشور را احیاء نماییم.

«بیل کش»، «برنارد جنکین» و «جان رِد وود» ۳ نماینده ای هستند که در این نامه برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در راستای عمل به تعهدات کامرون در وعده های وی در انتخابات ۷ می انگلیس هشدار داده اند.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید