عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: تعامل مطلوب اصناف با مردم کمک بزرگی به رشد اقتصادی کشور می کند | اتاق خبر
کد خبر: 120071
تاریخ انتشار: 16 تیر 1394 - 12:53
اتاق نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حجم مبادلات اقتصادی اصناف و تعاملات با مردم در حوزه اصناف سرمایه عظیمی وجود دارد که می تواند به رشد ...
اتاق نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حجم مبادلات اقتصادی اصناف و تعاملات با مردم در حوزه اصناف سرمایه عظیمی وجود دارد که می تواند به رشد و توسعه اقتصادی کمک کند.
سیدحسین نقوی افزود: اصناف یکی از مهمترین اقشار فعال در حوزه اقتصادی کشور هستند که بیشترین ارتباط را با مردم دارند. وی تصریح کرد: یکی از اصول سیاست‌های کلی نظام که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده ، واگذاری کارها به مردم و بخش خصوصی است که اصول راه توسعه اقتصادی نیز تکیه بر همین اصل است و تجربه در ۳۵ سال گذشته نشان داده که هر جا کار به مردم واگذار شده موفق بوده اند و هر زمان که کار به دولت داده شده میزان بهره وری کمتر بوده است. نقوی اظهار کرد: بنا به تاکید مقام معظم رهبری در برنامه ششم توسعه که بر پایه‌ی محورهای سه‌گانه‌ی «اقتصاد مقاومتی»، «پیشتازی در عرصه‌ی علم و فناوری» و «تعالی و مقاوم‌سازی فرهنگی» با درنظرگرفتن واقعیت‌های موجود در صحنه‌ی داخلی و خارجی تنظیم شده است، قطعا در برنامه ششم ، رویکرد بهتری در حوزه خصوصی سازی خواهیم داشت.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید