بارش های پراکنده در ارتفاعات شمال غرب و غرب کشور | اتاق خبر
کد خبر: 120125
تاریخ انتشار: 16 تیر 1394 - 14:36
اتاق نیوز - مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از افزایش ابر، رگبار پراکنده باران و وزش باد در سواحل مرکزی و شرقی خزر و ارتفاعات شمال غرب و غرب کشور طی ام...
اتاق نیوز - مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از افزایش ابر، رگبار پراکنده باران و وزش باد در سواحل مرکزی و شرقی خزر و ارتفاعات شمال غرب و غرب کشور طی امروز و فردا خبر داد.
احد وظیفه افزود: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، این وضعیت بعد ازظهر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با شدت کمتری رخ خواهد داد. طی دو روز آینده در بخشهایی از شرق، جنوب شرق و جنوب غرب کشور وزش باد و گردوخاک سبب کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد. وی ادامه داد: در همین مدت در شمال سیستان و بلوچستان بویژه منطقه زابل در برخی ساعات طوفان و گردوخاک رخ خواهد داد. طی دو روز آینده شرق دریای عمان و بخشهای مرکزی خلیج فارس مواج خواهد بود. وی افزود: همچنین هوای شهر تهران امروز سه شنبه نیمه ابری گاهی وزش باد و از اواسط روز کاهش ابر پیش بینی شده است. بیشینه هوا در این روز 40 درجه و کمینه آن 29 درجه سانتی‌گراد است. وظیفه ادامه داد: در روز چهارشنبه 17 تیر ماه نیز هوای شهر تهران نیمه ابری در پاره‌ای نقاط همراه با وزش باد پیش بینی شده است. بیشینه دمای شهر تهران در این روز 38 درجه سانتی‌گراد و کمینه آن 28 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است. وی تصریح کرد: هوای شهر تهران در روز پنجشنبه نیز غبار صبحگاهی در بعد از ظهر وزش باد بینی شده است. بیشترین دمای هوا در این روز 39 درجه سانتیگراد و کمترین آن به 27 درجه سانتیگراد می‌رسد.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید