75 درصد روس‌ها آماده انتخاب مجدد پوتین در انتخابات هستند | اتاق خبر
کد خبر: 120448
تاریخ انتشار: 20 تیر 1394 - 09:39
وب‌سایت بنیاد نظرسنجی عمومی اعلام کرد، سه چهارم از روس‌ها یا به عبارتی 75 درصد از رای‌دهندگان همچنان اعتماد بسیار بالایی به ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه دارن
وب‌سایت بنیاد نظرسنجی عمومی اعلام کرد، سه چهارم از روس‌ها یا به عبارتی 75 درصد از رای‌دهندگان همچنان اعتماد بسیار بالایی به ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه دارند.
اتاق نیوز  به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، این موسسه افکارسنجی اعلام کرد، اگر انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه امروز برگزار شود، 75 درصد از روس‌ها به وی رای می‌دهند. در اواخر ماه ژوئن حمایت مردمی از ولادیمیر پوتین 76 درصد بود و از ماه مارس محبوبیت وی میانگین 75 درصد را داشته است. حداقل پنج درصد از شرکت‌کنندگان آماده رای دادن به ولادیمیر ژیرینوفسکی رهبر حزب لیبرال دموکراتیک هستند و دو درصد می‌خواهند به گنادی زیوگانف رهبر حزب کمونیست فدراسیون روسیه رای دهند. یک درصد از رای‌دهندگان نیز به میخائیل پروخورف رهبر سابق حزب پلتفرم مدنی و یا هر سیاستمدار دیگری رای می‌دهند. همزمان یک درصد از پاسخ‌دهندگان نیز اعلام کردند که رای باطله به صندوق‌ها خواهند ریخت اما سرگئی میرونف رهبر حزب «روسیه عادل» نمی‌تواند در انتخابات روی رای‌دهندگان حساب باز کند چراکه اکثر شرکت‌کنندگان گفته‌اند که به وی رای نمی‌دهند. در همین حال 9 درصد از رای‌دهندگان گفته‌اند که برای رای دادن نمی‌روند و شش درصد دیگر هنوز تردید دارند. این نظرسنجی بین 3000 پاسخ دهنده انجام شد و ضریب خطای آن 3.3 درصد است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید