مشکل نمایشگر لپ تاپ را اینگونه حل کنید | اتاق خبر
کد خبر: 120618
تاریخ انتشار: 20 تیر 1394 - 13:48
اتاق نیوز - بسیاری از کاربرانی که از لپ تاپ به عنوان کامپیوتر اصلی خود استفاده میکنند،مشکلاتی برای ایجاد فضای بیشتر نمایشگر خود هستند.به همین علت عده ایی از کاربران ب...
اتاق نیوز - بسیاری از کاربرانی که از لپ تاپ به عنوان کامپیوتر اصلی خود استفاده میکنند،مشکلاتی برای ایجاد فضای بیشتر نمایشگر خود هستند.به همین علت عده ایی از کاربران به سمت ماینتورهای جانبی میروند و با خرید یک مانیتور و اتصال آن به لپ تاپ از طریق VGA و HDMI این مشکل را برطرف میکنند.اما جا به جایی ماینتور به همراه لپ تاپ امکان پذیر نیست و فضای زیادی را به خود اختصاص میدهد.
محصول جدید Kickstarter یک راه حل ساده اما در عین حال جالب برای این مشکل ارائه کرده است.این محصول با نام Slidenjoy در واقع یک مانیتور قابل حمل و پرتابل برای لپ تاپ ها است.   مشکل صفحه نمایش لپ تاپ   این صفحه نمایش در سایز های 13،15 و 17 اینچینی به زودی عرضه میگردد و قابلیت اتصال به سیستم عامل های MAC و ویندوز را دارد.شیوه کار بسیار ساده است.این ماینتور از طریق نقاط اتصالی که به پشت مانیتور اصلی لپ تاپ متصل میشود،به لپ تاپ وصل میگردد.سپس با کشیدن دست باز شده و 2 ماینتور اضافی در اطراف لپ تاپ در اختیار کاربر قرار میگیرد.   مشکل صفحه نمایش لپ تاپ   با این کار در مجموع 3 ماینتور خواهید داشت که میتوانید تصاویر را در آن پخش کرده و از بازی و یا نرم افزارهای مهندسی لذت ببرید.همچنین به علت قابلیت انعطاف لولاها میتوان ماینتورها را به سمت های دلخواه چرخانده و یک جلسه کاری را با آن رهبری کرد. Slidenjoyاز طریق پورت USB به لپ تاپ متصل میشود و نیازی به اتصال به برق مجزا ندارد.   مشکل صفحه نمایش لپ تاپ   همچنین مصرف انرژی این پنل ها پایین است.پنل این نمایشگرها قادر به پخش تصاویر در دقت HD هستند و اطراف بدنه از لولاهای آلومینیومی و جنس بدنه هم پلاستیک فشرده شده است.این شرکت اضافه کرده است که در آینده نسخه های چوبی و چرمی نیز به بازار خواهند آمد.در حال حاضر مدل های موجود در رنگ های متنوع وارد بازار شده است.مدل های تک نمایشگر دارای قیمت 263 دلار و 2 نمایشگر هم با قیمت 338 دلار وارد بازار خواهند شد.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید