حبیبی: آمریکا هنوز مشی خصومت با ایران را فراموش نکرده‌ است | اتاق خبر
کد خبر: 120712
تاریخ انتشار: 20 تیر 1394 - 17:31
اتاق نیوز - دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: دبه کردن آمریکایی‌ها در توافق نشان می‌دهد هیچ‌گاه نمی‌توان به آنها خوشبین بود....
اتاق نیوز - دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: دبه کردن آمریکایی‌ها در توافق نشان می‌دهد هیچ‌گاه نمی‌توان به آنها خوشبین بود.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایسنا، محمدنبی حبیبی در ضیافت افطار حزب موتلفه اسلامی با اشاره مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: دبه کردن آمریکایی‌ها در مذاکرات اخیر در وین نشان می‌دهد آنها هنوز مشی خصومت با ایران و زورگویی خود را فراموش نکرده‌اند. حبیبی همچنین تصریح کرد: آمریکایی‌ها می‌خواهند به هر نحوی شده صنعت هسته‌ای ایران را از بین ببرند اما بدانند به این هدف خود نخواهند رسید. همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند که به مذاکرات خوشبین نیستند، دبه کردن آمریکایی‌ها در توافق نشان می‌دهد هیچ‌گاه نمی توان به آنها خوشبین بود. وی در ادامه افزود: ایران در مذاکرات هسته‌ای به جهان ثابت کرد به دنبال توافق خوب است اما این آمریکایی‌ها و غربی‌ها هستند که نمی‌خواهند ملت ایران از حقوق مسلم هسته‌ای خود استفاده کند. تیم مذاکره‌کننده باید همچنان بر اصول و خطوط قرمز ایستادگی کند. حبیبی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به میزبانی حزب موتلفه از خانواده شهدا اظهار داشت: زمانی که یک فرد مبارزه‌ای را در راه عقیده‌اش شروع می‌کند یا جامعه‌ای برای رسیدن به هدف مقدسی انقلابی را شروع می کند، تهدیداتی از سوی بیگانگان بوجود می‌آید. دشمنان سعی می‌کنند مبانی عقیدتی مبارز و آن ملت را از بین ببرند. دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: مبارزی که به معنای واقعی از مال و جان خود در راه عقیده‌اش می‌گذرد، صادق است و صادق‌ترین افراد کسانی هستند که آماده کشته شدن در راه عقیده اسلامی هستند. وی افزود: همه ما به انقلاب اسلامی بدهکاریم و تنها شهدا و جانبازان هستند که تسویه کردند. حبیبی در پایان تاکید کرد: پیروزی در انقلاب و تداوم آن به دلیل مدیریت کسانی است که از جان خود در راه عقیده اسلامی گذشتند. راه شهدا را با اعتقادات راسخ اسلامی ادامه خواهیم داد.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید