یارانه نقدی تیرماه پنجشنبه واریز می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 122088
تاریخ انتشار: 23 تیر 1394 - 12:28
اتاق نیوز - مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها اعلام کرد: یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی تیرماه پنجشنبه هفته جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود....
اتاق نیوز - مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها اعلام کرد: یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی تیرماه پنجشنبه هفته جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
به گزارشاتاق نیوز به نقل از مهر، اکبر ایزدی مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها با تبریک به مناسبت عید سعید فطر اعلام کرد: یارانه نقدی تیرماه به میزان ۴۵۵۰۰۰ ریال روز پنجشنبه واریز می شود. وی افزود: پنجاه و سومین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ساعت ۲۴ پنجشنبه این هفته به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت می‌شود. محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت، تعداد یارانه بگیران را بیش از ۷۶ میلیون نفر اعلام کرده است. در عین حال، طی چند ماه اخیر دولت در حال اجرای تدریجی قطع یارانه نقدی ثروتمندان است اما به نظر می رسد با بی دقتی‌هایی که در اجرای این برنامه وجود دارد، یارانه برخی از افراد به جز ثروتمندان هم قطع شده است؛ به طوری که یارانه برخی از بازنشستگان که مبلغ دریافتی ماهیانه آنها کمتر از یک میلیون تومان است، هم قطع شده است. سخنگوی دولت در عین حال از انصراف ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از دریافت یارانه نقدی خبرداده و علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم اعلام کرده است که ۲۰۰ هزار نفر از فهرست یارانه بگیران خط خورده‌اند. پیش بینی می شود دولت در ادامه برنامه حذف یارانه نقدی ثروتمندان، این ماه هم یارانه نقدی عده دیگری از ایرانیان را قطع کند. گرچه دولت اعلام کرده است که معترضان به قطع یارانه نقدی در سایت مربوطه می توانند اعتراضات خود را ثبت کنند، اما اطلاعات دریافتی حاکی است که دولت تاکنون پاسخی به این معترضین برای قطع یارانه نقدی آنها نداده است و این افراد در بلاتکلیفی به سر می برند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید