۲۴۴ فقره شارژ دزدی | اتاق خبر
کد خبر: 122668
تاریخ انتشار: 24 تیر 1394 - 14:22
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری نگهبان سارق با ۲۴۴ فقره برداشت غیر مجاز از حساب یک شهروند در رباط کریم خبر داد....
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری نگهبان سارق با ۲۴۴ فقره برداشت غیر مجاز از حساب یک شهروند در رباط کریم خبر داد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرگزاری مهر سرهنگ جعفر علیزاده گفت: فردی با مراجعه به پلیس فتای شهرستان رباط کریم و اعلام برداشت ۱۵ میلیون ریال از حساب بانکی اش درخواست دادخواهی کرد. وی افزود: کارشناسان پلیس وارد عمل شده و در تحقیقات اولیه متوجه شدند مبالغ مسروقه برای خرید ۲۴۴ فقره شارژ تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته است. سرهنگ علیزاده ادامه داد: در ادامه رسیدگی به پرونده، کارشناسان پلیس توانستند با اقدامات فنی و تخصصی هویت سارق را که نگهبان محل کار شاکی بود شناسایی کرده و در عملیاتی متهم را در رباط کریم دستگیر کنند. فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: متهم در بازجویی ها ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد، اما پس از مواجهه با اسناد و مدارک ارائه شده از سوی پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرده و و اذعان داشت با سوء استفاده از اعتماد شاکی که کارت عابر و رمز خود را در اختیارش قرار داده بوده، حساب بانکی وی را خالی کرده است. سرهنگ علیزاده ضمن هشدار به شهروندان درباره سهل انگاری و افشای اطلاعات بانکی از ارجاع متهم به مرجع قضایی پس از تشکیل پرونده خبر داد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید