شهدای غواص در ۵ استان تشییع می شوند | اتاق خبر
کد خبر: 122727
تاریخ انتشار: 24 تیر 1394 - 15:50
اتاق نیوز - فرمانده کمیسه جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، از تشکیل ستادی به نام شهدای غواص خبر داد و گفت: این شهدای والامقام در پنج استان کشور تشییع می شوند....
اتاق نیوز - فرمانده کمیسه جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، از تشکیل ستادی به نام شهدای غواص خبر داد و گفت: این شهدای والامقام در پنج استان کشور تشییع می شوند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر، سردار محمد باقرزاده ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی ساخت پارک موزه دفاع مقدس با اشاره به اینکه ۳۰ شهید والا مقام غواص در مازندران تشییع می شوند، گفت: گلستان، خوزستان، اصفهان و کرمان از دیگر استانهایی هستند که شهدای غواص در آن تشییع می شوند. وی با بیان اینکه ۱۳ شهید غواص گلستان پس از تشییع در مازندران به این استان بدرقه می شوند، اظهار داشت: شهدای خط شکن و غواص از غرب استان وارد مازندران و در شهرهای استان تشییع می شوند، همچنین آیین شب وداع با این شهدا نیز در مرکز برگزار می شود. سردار باقرزاده با دعوت از مردم ولایتمدار استان برای شرکت در آیین تشییع شهدای غواص استان بیان داشت: باید در هر شهر میدانی به نام شهدای غواص و خط شکن نامگذاری شود. فرمانده کمیته جستجوى مفقودین ستاد کل نیروهاى مسلح با اشاره به رشد مناسب پارک موزه دفاع مقدس مازندران، خواستار تسریع در تکمیل این پارک شد و گفت: مسئولان برای تکمیل این طرح حمایت داشته باشند. ساخت پارک موزه دفاع مقدس مازندران در ساری ادامه دارد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید