عامل اسیدپاشی در بوکان دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 122881
تاریخ انتشار: 25 تیر 1394 - 10:50
اتاق نیوز - عامل اسیدپاشی به سه زن در شهرستان بوکان آذربایجان غربی با سرعت عمل ماموران نیروی انتظامی در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد. عامل اسیدپاشی در بوکان دستگ...
اتاق نیوز - عامل اسیدپاشی به سه زن در شهرستان بوکان آذربایجان غربی با سرعت عمل ماموران نیروی انتظامی در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد. عامل اسیدپاشی در بوکان دستگیر شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی شب گذشته در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: عامل اصلی این دو مورد اسیدپاشی که دو شب قبل در این شهرستان به وقوع پیوسته بود ، با شگردهای پلیسی در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شد. سردار ناصر اصلانی گفت: تحقیقات و بازجویی در زمینه این حادثه در حال انجام بوده و اخبار تکمیلی این حادثه در اسرع وقت در اختیار مردم قرار می گیرد. به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایرنا ، اواخر ساعات روز سه شنبه این هفته در دو حادثه جداگانه اسیدپاشی که در بلوار کردستان شهر بوکان انجام شد ، یک دختر و مادر و نیز یک زن جوان به صورت سطحی توسط فردی ناشناس مورد اسیدپاشی قرار گرفته و مصدوم و مجروح شدند. شهرستان بوکان با 225 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید