معاون وزیر اقتصاد: منابع مالی آزاد شده با محوریت ‌اقتصاد مقاومتی‌ مدیریت می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 123026
تاریخ انتشار: 25 تیر 1394 - 19:34
اتاق نیوز - معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: حرکت اقتصاد ایران در جهت برنامه اقتصاد مقاومتی در دوره بعد از تحریم‌ها با مراقبت بیشتر ادامه خواهد یافت....
اتاق نیوز - معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: حرکت اقتصاد ایران در جهت برنامه اقتصاد مقاومتی در دوره بعد از تحریم‌ها با مراقبت بیشتر ادامه خواهد یافت.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) ‌محمد پاریزی بیان کرد: با برچیده شدن تحریم ها نباید تصور کنیم که منابع زیادی آزاد می‌شود و با بی انضباطی مالی کشور را اداره کنیم. وی تاکید کرد: در دوره بعد از تحریم، ادامه مسیر حرکت مدیریت اقتصادی کشور مبتنی بر انضباط اقتصادی، توجه به محدودیت‌ها و در قالب برنامه اقتصاد مقاومتی خواهد بود و تغییری در این مسیر نخواهیم داشت. معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی اضافه کرد: اگر چه با رفع تحریم‌ها بخشی از تنگناهای مالی مانند گردش مالی و مبادلات مالی و تجاری ایران تسهیل خواهد شد اما به معنای آن نیست که منابع بدون برنامه در اختیار اقتصاد قرار گیرد؛ برعکس، در دوره پس از تحریم باید مراقبت کنیم که هر چیزی به عنوان انضباط اقتصادی برای کشور اهمیت پیدا کرد حفظ شود و این ریل گذاری استمرار یابد. معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: فارغ از نتیجه مذاکرات باید مقتضیات کشور را تعریف و بر اساس آن برنامه‌ریزی کنیم‌. پاریزی تصریح کرد:‌ البته با برداشته شدن تحریم‌ها، در نقل و انتقال مالی بین المللی ایران گشایش می شود و هزینه‌ها کاهش خواهد یافت.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید