۵۳۰ واحد مسکونی به مددجویان البرزی واگذار شد | اتاق خبر
کد خبر: 124449
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1394 - 08:30
اتاق نیوز - طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۵۳۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی البرز واگذار شد....
اتاق نیوز - طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۵۳۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی البرز واگذار شد.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر، جشن واگذاری ۵۳۰ واحد مسکونی به مددجویان البرز با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، استاندار البرز، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان البرز و جمعی از مدیرات استانی در مجتمع میلاد کرج برگزار شد.

علی ربیعی با اشاره به ضرورت گسترش روح خیر جمعی در جامعه اظهار کرد: باید به سمتی پیش برویم که شعار هر ایرانی یک خیر تحقق پیدا کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال جاری تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکونی به مددجویان بهزیستی واگذار شده است، گفت: از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی که برای جامعه هدف یعنی مددجویان بهزیستی در نظر گرفته شده است ۵۴ هزار واحد واگذار شده که از این تعداد ۳۲ هزار واحد در دولت تدبیر و امید واگذار شده است و ۴۶ هزار واحد باقیمانده در مراحل ساخت است.

ربیعی گفت: خانواده های دارای ۲ معلول تا پایان سال ۹۵ بدون مسکن نخواهند ماند.

لایحه حمایت از معلولان فردا به امضای رییس جمهور می رسد

ربیعی در ادامه با اعلام اینکه لایحه حمایت از معلولان فردا به امضای رییس جمهور می رسد، افزود: پس از امضای رییس جمهور این لایحه به مجلس می رود، امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن این لایحه به تصویب مجلس برسد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سیاست های حمایتی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: سیاست های حمایتی دولت صدقه ای نیست بلکه سیاست های رفاهی در دستور کار قرار دارد.

ربیعی گفت: در آینده ای نزدیک برگه ای رنگی در دفترچه بیمه هر ایرانی اضافه می شود که آزمایش پروستات برای مردان بالای ۵۰ سال و آزمایش سرطان سینه برای زنان اجباری می شود.

به گفته ربیعی اجباری شدن آزمایش ژنیتیک در برنامه ششم توسعه در دستور کار دولت است.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید