عباس وطن پرور:نوبخت شعار می دهد | اتاق خبر
کد خبر: 124503
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1394 - 10:51
اتاق نیوز/ "قوانین ایران ضد اشتغال هستند. سیاست ها نه توسعه مدار هستند ونه برای رشد و تولید اشتغال به کار می روند" این بخشی از واکنش های عباس وطن پرورکارشناس مسائل اقتص...
اتاق نیوز/ "قوانین ایران ضد اشتغال هستند. سیاست ها نه توسعه مدار هستند ونه برای رشد و تولید اشتغال به کار می روند" این بخشی از واکنش های عباس وطن پرورکارشناس مسائل اقتصادی به صحبت های محمد باقر نوبخت درباره پول های بلوکه شده و صرف آن ها برای اشتغال است.
وطن پرور طی گفتکویی که با خبرنگار اتاق نیوز، نسبت به صحبت های  نوبخت که  پیرامون آزاد شدن پول های بلوکه شده ایران بعد از توافق و صرف آن ها برای رشد و تولید اشتغال بوده است ، واکنش نشان داد و گفت :قوانین ایران ضد اشتغال هستند؛ حتی سیاست های در نظر گرفته شده هم نه توسعه مدار هستند و نه برای رشد و تولید اشتغال در نظر گرفته شدند. وی با تاکید بر سیاست های تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری برای برنامه ی ششم  توسعه اقتصادی افزود: متاسفانه مسئولین فقط شعار می دهند و اصلا کاری به  سیاست های تعیین شده از جانب مقام مغظم رهبری را ندارند و کار خود را پیش گرفته اند. کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه  بودجه های کلان صرف  سفر های زیارتی شده است گفت : در گذشته با وجود در نظر گرفتن بودجه های کلان برای رشد، تولید و اشتغال ما شاهد هیچ پیشرفتی در این زمینه نبوده ایم. وطن پرور با اشاره به اختلاف های موجود بین ظریف  وزیر امور خارجه ایران و دیگر اعضای 1+5 اضافه کرد که هنوز سرنوشت و مقدار پول های بلوکه شده معلوم نیست.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید