مذاکره برای خدمات تعمیر و نگهداری هواپیماهای ایران با آلمانی‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 125091
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1394 - 13:23
اتاق نیوز - مدیرعامل یک شرکت آلمانی سازنده موتور هواپیما گفت: این شرکت در حال مذاکره با چند شرکت هواپیمایی ایرانی در خصوص ارائه خدمات نگهداری و تعمیر به ناوگان آنها ا
اتاق نیوز - مدیرعامل یک شرکت آلمانی سازنده موتور هواپیما گفت: این شرکت در حال مذاکره با چند شرکت هواپیمایی ایرانی در خصوص ارائه خدمات نگهداری و تعمیر به ناوگان آنها است.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از رویترز، رینر وینکلر مدیرعامل شرکت آلمانی ام تی یو که سازنده موتور هواپیما است به نشریه "یورو ام سونتاگ" گفت: ام تی یو منافع زیادی در ارائه خدمات نگهداری به خطوط هوایی ایران دارد. وی افزود: با مشورت مقامات ناظر بر صادرات آلمان و آمریکا، گفتگوها با شرکت‌های ایرانی در حال انجام است. وینکلر گفت: در ایران تعداد زیادی موتور هواپیما ساخت کشورهای غربی در حال استفاده هستند که نیاز مبرمی به تعمیر دارند. اقتصاد ایران آماده سرمایه گذاری خارجی پس از لغو تحریمها است. وینکلر گفت: شرکت ام تی یو آلمان انتظار دارد که واحدهای تولید قطعات یدکی و نگهداری این شرکت از سال 2018 رشد زیادی داشته باشند. این شرکت آلمانی در روزهای اخیر پیش‌بینی خود درباره میزان فروش در بخش نگهداری تجهیزات نظامی و تجاری در سال 2015 را تنزل داد که به کاهش چهار درصدی سهام آن منجر شد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید