راه‌اندازی سیستم رهیاب در آمبولانس‌های هلال‌احمر در زمان حج | اتاق خبر
کد خبر: 126071
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1394 - 13:13
اتاق نیوز - معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران و مسئولان بیمارستان‌های جمعیت هلال احمر در حج تمتع سال‌جاری خبر دا
اتاق نیوز - معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران و مسئولان بیمارستان‌های جمعیت هلال احمر در حج تمتع سال‌جاری خبر داد و تاکید کرد: با راه‌اندازی سیستم‌های جدید رهیاب، امکان فعالیت کادر امداد و انتقال زائران بیمار به صورتی مطلوب‌تر از گذشته صورت می‌گیرد.
پیرحسین کولیوند با بیان اینکه در این جلسه مدیران ارشد و مسئولان بخش‌های مختلف بیمارستان‌های جمعیت هلال احمر در حج تمتع سال‌جاری به بیان مسائل و مشکلات حج سال گذشته و برنامه‌های هر بخش در حج سال جاری پرداختند، گفت: هر چه تعدد جلسات پیش از اعزام میان مسئولان و کادر سلامت بیشتر باشد، موجب ایجاد هماهنگی بهتر و در نتیجه ارائه خدمات مطلوب‌تر به زائران حج خواهد شد. وی به راه‌اندازی سیستم رهیاب آمبولانس‌های مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر در موسم حج اشاره کرد و افزود: با خرید سیستم‌های جدید رهیاب، امکان فعالیت کادر امداد و انتقال زائران بیمار به صورتی مطلوب‌تر از گذشته صورت می‌گیرد. بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر و به گفته معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر، این سیستم مزایای بسیاری دارد که از جمله آن می‌توان به افزایش قابلیت برنامه‌ریزی بهتر در انتقال زائران به مراکز درمانی و ارتباط این عزیزان با مرکز مدیریت بیمارستانی حج اشاره کرد. وی خاطرنشان کرد: همایش توجیهی، آموزشی کادر سلامت حج سال‌جاری روز جمعه در محل سالن آمفی تئاتر سازمان حج و زیارت برگزار می‌شود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید