طلاق از مردی که عاشق غذاهای بیرون است | اتاق خبر
کد خبر: 127719
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1394 - 14:41
اتاق نیوز - چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم عاشق غذاهای بیرون است و بیشتر پول هایش را خرج غذ...
اتاق نیوز - چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم عاشق غذاهای بیرون است و بیشتر پول هایش را خرج غذاهای بیرون می كند.
هرچقدر هم برایش غذاهای خوشمزه بپزم باز هم به سراغ غذاهای بیرون می رود. وی افزود: بارها برایش غذا پختم و به او دادم تا به سركارش ببرد، ولی اهمیتی نداده و باز هم بدون اینكه غذای مرا بخورد، غذا از بیرون خریده است. خیلی وقت است كه دارم رفتارهای او را تحمل می كنم ولی واقعا تحملش سخت است. اینكه من با كلی ذوق و شوق برای شوهرم غذا بپزم اما او پول بدهد و از بیرون غذا بخرد، واقعا عذاب آور است. زن جوان ادامه داد: هرچه با او دعوا می كنم فایده ای ندارد و باز هم كار خودش را انجام می دهد. واقعا احساس می كنم با رفتارش دارد به من توهین می كند. برای همین دیگر نمی خواهم در كنار این مرد زندگی كنم. بعد از صحبت های این زن قاضی شوهر او را هم به دادگاه احضار كرد تا صحبت هایش را بشنود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید