گرانترین بازیگر زن ایرانی کیست؟ | اتاق خبر
کد خبر: 127848
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1394 - 09:42
اتاق نیوز - یک سایت خبری مدعی شد که لیلا اوتادی با دستمزدی که برای یکی از نقش‌هایش دریافت کرده، گرانقیمت‌ترین بازیگر زن سینمای ایران لقب گرفته است....
اتاق نیوز - یک سایت خبری مدعی شد که لیلا اوتادی با دستمزدی که برای یکی از نقش‌هایش دریافت کرده، گرانقیمت‌ترین بازیگر زن سینمای ایران لقب گرفته است.
پارسینه نوشت: طبق خبرهای موثق، اوتادی برای بازی در «پیتزا مخلوط» که حسین قاسمی جامی کارگردانی آن را برعهده دارد مبلغ 75 میلیون بابت 25 روز بازی دریافت کرده است که این امر موجب شد اوتادی لقب گرانقیمت‌ترین بازیگر زن سینمای ایران را به خود اختصاص دهد. قرار بود در این فیلم الناز شاکردوست هم برای یکی از نقش‌های مکمل جلوی دوربین قرار بگیرد اما به خاطر عدم توافق مالی بین وی و تهیه‌کننده، این همکاری شکل نگرفت. این سایت خبری، در ادامه به رقم دستمزد برخی دیگر از بازیگران زن سینمای ایران نیز اشاره کرده باشیم: نیکی کریمی: 50 میلیون تومان برای بازی در فیلم «شکلات داغ» مهناز افشار: 55 میلیون تومان برای بازی در فیلم «پوپک و مش ماشاالله» مهتاب کرامتی: 35 میلیون تومان برای بازی در فیلم «آدمکش» نیوشا ضیغمی: 30 میلیون تومان برا بازی در فیلم «به سوی آفتاب»
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید