محتمل‌ترین زمان رونمایی آیفون بعدی | اتاق خبر
کد خبر: 128771
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1394 - 10:39
اتاق نیوز - گزارشها حاکی از این است که شرکت اپل در تاریخ 9 سپتامبر برای رونمایی از آیفون بعدی خود مراسمی را برگزار خواهد کرد....
اتاق نیوز - گزارشها حاکی از این است که شرکت اپل در تاریخ 9 سپتامبر برای رونمایی از آیفون بعدی خود مراسمی را برگزار خواهد کرد.
به گزارش اتاق نیوز شححبه نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت اپل هنوز دعوتنامه ای را برای این مراسم ارسال نکرده است اما افراد آگاه به برنامه‌های اپل می‌گویند که این مراسم در هفته ای که از هفتم سپتامبر شروع می‌شود برگزار خواهد شد. این منابع می‌گویند که چهارشنبه 9 سپتامبر محتمل ترین زمان برای رونمایی از آیفون بعدی اپل خواهد بود. شرکت اپل آیفون شش و شش پلاس را نیز سال گذشته در همین روز معرفی کرد. شرکت اپل همچنین در حال برنامه ریزی برای معرفی چند محصول دیگر نظیر ستاپ باکس تلویزیون اپل است که گمان می‌رود در ماه ژوئن رونمایی شود و همچنین آیپد پرو که گفته میشود اپل سالهاست در حال تست آن است. به نظر می‌رسد آیفون بعدی اپل که انتظار میرود شش اس نام بگیرد سرخط اصلی اخبار مراسم اپل در ماه سپتامبر خواهد بود. آیفون بعدی احتمالا با فن آوری فورس تاچ که به فشار انگشت کاربر حساس استT پردازنده سریع تر A9 و یک دوربین قوی تر رونمایی خواهد شد. شرکت اپل به سوالات خبرنگاران برای اظهارنظر درباره این موضوع پاسخ نداده است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید