نظام تجاری کشور در آستانه یک تحول است | اتاق خبر
کد خبر: 128887
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1394 - 14:44
اتاق نیوز - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نظام تجاری کشور در آستانه یک تحول است، گفت: با توجه به تغییر شرایط تجارت و روند رو به رشد تجارت مجازی باید
اتاق نیوز - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نظام تجاری کشور در آستانه یک تحول است، گفت: با توجه به تغییر شرایط تجارت و روند رو به رشد تجارت مجازی باید اصناف خود را با این تغییرات هم‌ راستا کنند تا دچار مشکل نشوند.
به گزارش اتاق نیوز، مجتبی خسرو تاج در سومین اجلاس دور ششم اتاق اصناف ایران افزود: با توجه به رکود حاکم در بازار، با افزایش نرخ مالیات مخالف هستم و در این زمینه با مسئولان مالیاتی جلساتی برگزار کردیم تا این سازمان در سیاست های خود تجدیدنظر کند. وی تصریح کرد: برای سر و سامان دادن نظام صنفی بسیار کار داریم و در این راستا هیأت عالی را با اعضا تشکیل خواهیم داد که در آن در رابطه با بهداشت و موضوعات سلامتی و در ارتباط با مسائل شهری و شهرداری صحبت خواهد شد. قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه باید شرایطی فراهم شود تا اصناف در یک فضای رقابتی شرایط فروش را بهتر کنند، گفت: با توجه به رشد تجارت و خرید و فروش از طریق فضای مجازی، اصناف باید خود را با این تغییر هماهنگ کنند تا بتوانند در بازارها حضوری پایدار داشته باشند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید